UČBENIKI

Učenci si lahko iz učbeniškega sklada brezplačno izposodijo učbenike za obvezne predmete in obvezne izbirne predmete. Izposodi se lahko samo komplet učbenikov.

Učbenike bodo učenci dobili prvi teden v septembru.

Po prejemu jih morajo oviti na takšen način, da ob odstranitvi ovitka ne bodo poškodovali učbenika (ne smejo ničesar lepiti ali uporabljati samolepilnih ovitkov).

Če učenec učbenik poškoduje, uniči ali izgubi, je dolžan plačati odškodnino v skladu z 12. členom Pravilnika o upravljanju učbeniških skladov.

Učbenike za neobvezne izbirne predmete kupijo starši, če je otrok izbral takšen predmet, kjer potrebuje učbenik.

DELOVNI ZVEZKI

Učenci 1., 2. in 3. razreda dobijo delovne zvezke brezplačno v šoli prvi teden v septembru. Nakup delovnih zvezkov financira Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport.

Za učence od 4. do 9. razreda vse delovne zvezke kupijo starši.

OSTALE ŠOLSKE POTREBŠČINE za vse učence od 1. do 9. razreda kupijo starši.

Učencem letos ne bomo delili seznamov v tiskani obliki. Prav tako ne bomo delili katalogov in naročilnic različnih knjigarn. Sezname smo posredovali knjigarnam, ki so nas za to prosile:

Simona Horvat, knjižničarka in skrbnica učbeniškega sklada

(Skupno 1.987 obiskov, današnjih obiskov 1)