SPREMEMBA

Spoštovani starši, učenci!

Obveščamo vas s spremembo odloka, ki omogoča vzgojno-izobraževalno delo za učence od 1. do vključno 3. razreda, od vključno ponedeljka, 1. 2. 2021 do 5. 2. 2021, v prostorih šole.

Spoštovani starši, učenci!

Obveščamo vas, da je Vlada RS, v četrtek, 28. 1. 2021 sprejela spremenjen Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih.

S spremenjenim odlokom se začasno prepoveduje zbiranje ljudi v vrtcih/osnovnih šolah, razen za otroke in učence od 1. do vključno 3. razreda v Gorenjski, Koroški, Osrednjeslovenski, Podravski, Pomurski, Primorsko – notranjski in Savinjski regiji. V teh regijah bo od torka, 2. 2. 2021 vzgojno-izobraževalno delo potekalo, za učence od 1. do vključno 3. razreda v prostorih šole.

Zaposleni v vrtcih in šolah v zgoraj naštetih regijah lahko vzgojno-izobraževalno delo izvajajo po predhodno opravljenem hitrem antigenskem testu (HAG).

V ponedeljek, 1. 2. 2021 bo izobraževanje za učence od 1. do vključno 3. razreda potekalo na daljavo (učenci ostanejo doma).

Za učence od 4. do 9. razreda in učence glasbenih šol bo v zgoraj naštetih (tako imenovanih »rdečih«) regijah tudi v tednu od 1. 2. 2021 do 5. 2. 2021 izobraževanje potekalo na daljavo.