Z novim šolskim letom 2021/2022 se v septembru 2021 program zaključuje. Program je omogočal resorje za izvajanje dejavnosti izven rednega izobraževalnega programa. V okviru programa se je pripravljalo številne tedenske dejavnosti, kot je npr. šolski časopis, računalniško opismenjevanje, debatni klub, raziskovalne naloge, pomoč pri drugih dejavnostih, kot na primer kolesarski izpit, natečajih in še kaj.

Te dejavnosti omogočajo spoznavanje sodobnih tehnologij, soočanje z različnimi izzivi, s katerimi učenci krepijo kritično razmišljanje, reševanje problemov in timsko delo. Poudarek smo dali tudi povezovanju z okoljem. Multiplikator bo še v septembru učencem nudil individualno in skupinsko učno pomoč, pomoč pri pripravi seminarskih nalog in pri razlagi učne snovi.