Konec novembra se je na festivalu IZUM – Inovativnost, Znanost in Ustvarjalnost Mladih s stojnico na razstavi ustvarjalnosti Mladi za napredek Pomurja predstavila tudi Osnovna šola Puconci.
Na stojnici smo pod naslovom »Učenje za življenje« predstavili izdelke, ki nastajajo v okviru šolskega eko vrta, ter izdelke in foto utrinke, ki so nastali v okviru dneva koruze. Obiskovalci festivala, ki je potekal  od 26. do 28. novembra v centru Maximus v Murski Soboti, so si na naši stojnici prav tako lahko ogledali raziskovalno nalogo Gor pa doj po Püjcovon varaše, ki je nastala v okviru turističnega podmladka Osnovne šole Puconci, ter raziskovalno nalogo Kak je inda fajn bilou … pa tüdi gnjes gé, v okviru katere so v lanskem šolskem letu raziskovale učenke zgodovinskega krožka.

S predstavljenim smo v kategoriji splošna predstavitev šole dosegli odlično 2. mesto.

Janja Adanič Vratarič, Deborah Davidovski, Iva Kosednar, Mateja Žökš