Pomoč

Glede tehničnih težav (na primer šolska elektronska pošta) pišite na elektronski naslov:

• admin@ospuconci.si (Jure Rems) ali
  • gregor.nemec@ospuconci.si (Gregor Nemec).

Glede vprašanj o načinu učenja, o osebnih stiskah in nekaterih perečih vprašanjih, ki jih prinaša sedanja situacija, sva na voljo svetovalni delavki šole:

• ana.malacic@ospuconci.si (ANA MALAČIČ)
  • darja.cigut@ospuconci.si (DARJA CIGÜT)

Starši, na spletni strani UNICEF-a so napotki kako se z otrokom pogovoriti  o KORONA VIRUSU, učenci vam pa je na voljo knjižica, ki jo je pripravil CENTER MOTUS, za lažje razumevanje in ravnanje v teh časih –ZGODBA O KORONAVIRUSU. Na voljo vam je tudi  portal TO SEM JAZ (namenjen učencem višje stopnje). Razredniki vas bodo povabili k video udeležbi, zato se tega udeležite.

Učenci in starši, ker poteka DELO NA DOMU, je zelo pomembno da smo ob tem odgovorni – odgovorni do sebe, do bližnjih, do skupnosti, do okolja, do sveta. O spodbujanju razvoja odgovornosti pri učencih piše dr. Kristjan Musek Lešnik.

Če imate težave glede učne snovi, se obrnite na učitelje. Njihovi elektronski naslovi so ime.priimek@ospuconci.si.

O vseh nadaljnjih informacijah in ukrepih vas bomo obveščali preko naše spletne strani.  V primeru kakršnihkoli vprašanj, nejasnosti  ter potreb vam je na voljo tudi elektronski naslov ravnatelja: stefan.harkai@ospuconci.si.