SPREJEM PRVOŠOLCEV, 3. september 2018

Astronomsko opazovanje, 12. september 2018

Jesenski kros, 14. september 2018

OČISTIMO SLOVENIJO IN SPLET, 15. september 2018

Medsebojni odnosi, 20. september 2018

EKO SOCIALNA KMETIJA KORENIKA, 26. september 2018

Delavnica robotike: Sledi črti, 28. – 29. september 2018

Učna ura španščine in ruščine, 2. oktober 2018

Planetarij Odiseja, 3. oktober 2018

Športni dan – orientacijski pohod, 6. oktober 2018

Simbioza Giba, 16. – 19. oktober 2018

PlPO FABIANIJEVIH POTEH, 14. – 22. oktober 2018

Dejavnosti ROBOkluba, 5. november 2018

Naravoslovni dan – AJDA, 9. november 2018

Izdelki za bazar, 1.-3. razred, 20. november 2018

Pričarajmo nasmeh, 11. december 2018

Tekmovanje v odbojki (dekleta), 12. december 2018

Natečaj SODO: Uresničujmo z energijo varčujmo 2018, 13. – 14. december 2018

Lipnica, 17. december 2018

Proslava pred dnevom samostojnosti in enotnosti, 17. december 2018

Kvalifikacije – regijski turnir First Lego League, 22. december 2018

Zimski športni dan, 6. – 9. razred, 22. januar 2018

EKSKURZIJA Z VLAKOM V LJUBLJANO TER OBISK SEJMA ALPE-ADRIA, 2. – 3. februar

Predstava ob kulturnem dnevu, 6. februar

Zimsko astronomsko opazovanje – 6. februar 2019

Proslava, 7. februar 2019

Ekokviz, 7. februar 2019

»NE HITRI, LE DRZNI« IN »ŽIVA GROZA« STA SE POMERILI NA DRŽAVNEM TEKMOVANJU PRVAKI ZNANJA, 12. februar 2019

Pustno rajanje, 5. marec 2019

Papir in grafika, 7. marec 2019

Festival inovativnih, 9. marec 2019

Dramska skupina Veseli sončki na Mladem odru, 13. marec 2019

Altermed, 15. marec 2019

Športni dan, 8 razred, 18. marec 2019

Športni dan, 9. razred, 19. marec 2019

Planica, 21. marec 2019

3D modeliranje, robotika, barvanje klopi iz palet (8. razredi), 2. april 2019

Predstavi  V deželi Lepo in prav in Obiskali so nas Marsovci, 10. jan – 5. april 2019

Mednarodno srečanje, 11. april 2019

ŠOLA V NARAVI – CŠOD Gorenje, 8. – 12. april 2019

PREDSTAVITEV TURISTIČNE NALOGE  »GOR PA DOJ PO PÜJCOVON VARAŠE«, 16. april 2019

First Lego League Junior: Misija Luna, 13.februar – 20. april 2019

Noč knjige, 23. april 2019

Športno vzgojni karton, 24. april 2019

Radijska ura na prostem, 25. april 2019

SVETOVNI DAN ZEMLJE, prireditev in delavnice, 25. april 2019

Dan odprtih vrat slovenskih čebelarjev, 26. april 2019

GORENJSKA, EKSKURZIJE UČENCEV 8. RAZREDOV, 26. april 2019

Dunaj, 9. razredi – 26. april 2019

Tehniški dan (7. razredi), 7. maj 2019

Pohod (1. – 5. razred), 11. maj 2019

Atletski troboj, 11. maj 2019

EVROPSKA VAS, 10. maj 2019

Safety Tour, 16. maj 2019

Mednarodni nogometni turnir, 16. maj 2019

PLESNE VIZIJE in ODPRTJE TEDNA LJUBITELJSKE KULTURE 2019, 16. maj 2019

ZLATO PRIZNANJE UČENCEM OŠ PUCONCI ZA LIKOVNE IZDELKE NA LIKOVNEM NATEČAJU LIKOVNI SVET OTROK 2019, 20. maj 2019

1. mesto na natečaju Čebela s kratkim filmom Čebelica Daša, 17. maj 2019

Hitrostno sestavljanje Rubikove kocke, 22. maj 2019

Namizni tenis, 30. maj 2019

Obisk paviljona Expano, 29. maj 2019

Naravoslovni dan – 9. razredi, 28. maj 2019

Atletika, 5. junij 2019

Festival inovativnosti in ustvarjalnosti, 6. junij 2019

Razstava likovnih del in projekcija animacij NIP (LUM)

NARAVOSLOVNI DAN – RASTLINSKI MODELI 6. razred

Nagradna ekskurzija SODO

Slovo od šole, 13. junij 2019

Valeta, 14. junij 2019

Športni dan za učencev 1. – 4. razreda, 18. junij 2019

(Skupno 1,897 obiskov, današnjih obiskov 4)