Starši oz. naročnik lahko naročila šolske prehrane:

• TRAJNO PREKLIČE tako, da na obrazcu PREKLIC PRIJAVE NA ŠOLSKO PREHRANO datumsko navede, kdaj se trajno odjavi prehrana. Obrazec učenec odda v tajništvu.
  • ZAČASNO ODJAVI za naslednji dan oz. dneve tako, da:
    • pokliče v tajništvo na telefonsko številko 02/ 545 96 00 med 7.00 in 8.00 uro,
    • pošlje odjavo preko spletnega obrazca ODJAVA PREHRANE (nepopolnih odjav iz katerih niso razvidni vsi podatki, ne bomo upoštevali).

Posamezni obrok za odsotnega učenca so starši dolžni pravočasno odjaviti. Posamezni obrok je pravočasno odjavljen vsaj en delovni dan prej, in sicer do 8.00 ure.

Prepozno odpovedani obroki ali sploh ne odpovedani se ne odštevajo oz. ne subvencionirajo in jih mora naročnik plačati v polni ceni. Odjava prehrane za nazaj ni mogoča.

Posamezne obroke za učenca, ki je odsoten od pouka zaradi sodelovanja pri športnih, kulturnih in drugih tekmovanjih ter srečanjih, na katerih sodeluje v imenu šole, odjavi vodja dejavnosti na šoli ali razrednik.

Odjava velja z naslednjim dnem po prejemu odjave.